Leer

 

Foto

 

Amb l'arribada de setembre FESORD reobri les seues oficines després del període de vacances i des de l'1 de setembre tots els nostres departaments tornen a estar 100% operatius.

Podràs seguir fent ús dels nostres serveis d'atenció i orientació (SAPS) i d'interpretació, que reprenen la feina de casa ara ja en horari complet.

Amb l'inici del curs escolar el SAFIS-CAT rep de nou a les famílies, xiquets i xiquetes interessats en els nostres serveis d'estimulació cognitiva, sensorial i logopèdia. A més, continuem amb l'atenció en la llar per a facilitar que els xiquets i xiquetes aprenguen llengua de signes en un entorn més natural, doncs el nostre centre aposta pel bilingüisme de llengua de signes i llengua oral.

I com no podia ser menys la nostra Escola de LS engega els nous cursos. Si este estiu se t'ha despertat l'interés per aprendre la llengua de signes, tenim preparat per a tu el curs de nivell A1, però si el que vols és seguir aprofundint en la nostra llengua també tenim el curs de nivell A2. Tots dos cursos començaran en el mes d'octubre i comptaran amb dos grups (matinal i vespertí) oferint així un ventall d'horaris molt més complet. El període d'inscripció finalitza el 15 de setembre, corre no et quedes sense la teua plaça!!

Per a qualsevol consulta no dubtes a passar-te per les nostres oficines o informar-te a través de la nostra web o xarxes socials.

Las cookies nos permiten ofrecer nuestros servicios. Al utilizar nuestros servicios, aceptas el uso que hacemos de las cookies. Ver política